ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Časopis Arteterapie distribuuje Česká arteterapeutická asociace. Vycházel od r. 2002 do r. 2016. Je určen primárně členům profesních organizací, ale také všem zájemcům o expresivní terapie. 

Jeho cílem je mapovat rozličné aktivity, zkušenosti terapeutů i klientů, šířit informace o dění v asociacích, zveřejňovat teoretická pojednání na odborná témata z oblasti expresivních oborů či z oborů blízkých, zařazovat recenze na knižní novinky, články o jednotlivých pracovištích apod.

Starší čísla časopisu je možné objednat nebo zakoupit prostřednictvím objednávky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Čísla 1 - 6, 31 a 32 jsou rozebrána, ale časopisy byly naskenovány a k dispozici jsou barevné kopie. 

Pokud zakoupíte nejméně 20 čísel časopisů, získáte je se slevou 50%. K uvedené částce je třeba připočíst balné a poštovné. Nabídka platí do vyprodání zbylých čísel. Sleva se nevztahuje na naskenované časopisy. Cena je uvedena u každého čísla zvlášť.

Přehled čísel

 

Distribuce

Petra Žufníčková: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MŠMT
WFMT
EMTC