ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

zveme vás na další ročník muzikoterapeutického sympózia pro členy CZMTA, které proběhne na skautské základně Domašov nad Bystřicí (kousek od Olomouce), letos na téma SPOLEČNĚ V POHYBU.

Cena: 2 000,- Kč

Přihlášky a platba: přihlášky posílejte prosím na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., přihlášení je závazné po přijetí celé částky 2 000,- Kč na účet CZMTA č.ú. 2101201695 / 2010, VS: 3332019, do poznámky napište své jméno. Platbu je možné provést také v EUR, a to 80 EUR na účet CZMTA 2701344120 / 2010, IBAN: CZ5120100000002701344120, BIC: FIOBCZPPXXX. Přihlášky a platbu posílejte prosím nejpozději do 20. května 2019.

Ubytování: celý objekt bude k dispozici jen pro nás. Pokoje jsou pro více účastníků, spí se ve vlastním spacáku - na posteli bude čisté prostěradlo. Většinou je WC a sprcha přímo na pokoji. Dále je k dispozici jídelna, místnost s barem a klavírem, 2 menší klubovny a krásný podkrovní prostor ke společnému setkávání. Okolo je les, louky a řeka. Auta mohou parkovat přímo u objektu – max. 12 aut.

Strava: postarají se o nás od páteční večeře až po nedělní oběd, včetně možnosti diet. Kávu a čaj bude možné si uvařit na baru. Drobné příspěvky jako buchta či jiná dobrůtka ke kávě se určitě budou hodit na společný stůl v rámci sdílení. 

 

Program:

Workshop Hlasová improvizace – Ladislava Dlouhá

Společné zvučení - zpívání, hra s rytmem, intonací a melodiemi. Hlasová improvizace v nejširším smyslu. Objevování svých hranic a jejich překonávání.  Cesta k svobodnému sebevyjádření, k probuzení tvořivosti, cesta k vnitřní radosti.

 

Workshop Tanec emocí – Alena Chládková 

Workshop využívající primitivní expresi a taneční terapii k poznávání a pohybovému vyjádření toho, co hýbe našimi životy – našich emocí.

 

Workshop Body music - Pavel Jasanský 

Hra na tělo (body music) je asi nejpřirozenějším zvukovým a hudebním vyjádřením člověka.Vlastní tělo používáme jako perkuse, seznamujeme se s ním a objevujeme jeho možnosti. Jde tedy o poznávání našeho těla nebo tanec? O neverbální komunikaci nebo  efektní rytmickou vložku? Pojďme to společně prozkoumat a být ve společném rytmu.

Workshop Zuzany Ouředníčkové

Muzikoterapie s lidmi se specifickými vzdělávacími potřebami.

Workshop Hudební terapie systémů – Zdeněk Šimanovský

Kniha Hry s hudbou a techniky muzikoterapie mi vyšla před dvaceti lety, v roce 1998. Prodává se dál, ale od těch dob jsem ušel další kus cesty za poznáním možností hudby jako léčebného média. O nové poznatky a zkušenosti, resp. o letmý náhled na ně bych se chtěl s vámi v neděli v Domašově podělit.

Ochutnávka supervize - možnost supervidovat kazuistiku či aktuální téma ze své MT praxe v malé skupině a získat zkušenost dobré podpory, učit se vzájemně ze zkušeností ostatních. Noemi Komrsková a Tomáš Procházka.

Natáčení videa pro CZMTA - záběry z víkendu, odpolední tvoření, inspirace od vás - a uvidíme, jak se povede. Mělo by sloužit k propagaci CZMTA a zájmu o MT. Kdo se bude chtít podílet, je vítán.

Večerní jamování - společné hraní a zpívání, takže nástroje s sebou! Je možné si posedět i u ohně. 

Již tradiční ranní koncovkování s Petrem Bronišem. 

Kromě toho posdílíme třeba odkud kdo je a co dělá, své postřehy a náměty, přání i stížnosti, předáme si kontakty a podobně. 

P.S. zkusíme společnou píseň? 

 

 V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Těšíme se moc na setkání s vámi. Dana, Vendy, Zuzka a Petr.

MŠMT
WFMT
EMTC