13.12.2019

Hledáme kolegu/kolegyni do pražské speciální základní školy pro děti s těžkým kombinovaným postižením na pozici speciální pedagog - muzikoterapeut. Jedná se o zástup za MD, úvazek 0,4. Kromě muzikoterapeutické práce je náplní i přímá péče o žáky. 
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 222 584 841, 775 859 539.

 

20.9.2019

hledáme muzikoterapeuta či muzikoterapeutku do organizace, která poskytuje službu osobám s postižením či osobám s kombinovaným postižením. Jsme denní centrum Alka o.p.s., které by uvítalo jednou týdně či jednou za čtrnáct dní terapii.

Bc. Krumlová Miluše, DiS. 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
732 375 968

 

14.6.2019

Ráda bych navázala spolupráci s muzikoterapeutem/muzikoterapeutkou. Muzikoterapii jsem naplánovala do projektu „Na cestě“, který je zaměřen na transformaci Domova Háj. Muzikoterapie by měla probíhat od září 2019 v našem zařízení (Domov Háj, Ledeč nad Sázavou), a to 1 x za 3 měsíce (první muzikoterapie by měla proběhnout mezi v období od září do listopadu 2019) – lze se případně individuálně domluvit. Muzikoterapie je plánovaná na 3 hodiny a celkem by měla být realizována 8x. Muzikoterapeut by pracoval v rámci DPP s odměnou 450,-/hod.

Ráda zodpovím případně dotazy.

Mgr. Pavlína Dvořáková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

14.6.2019

Do týmu denního sanatoria Fokusu Praha, Centrum Břevnov, hledáme muzikoterapeuta/-tku na částečný úvazek dle individuální domluvy. Vedle muzikoterapeutické erudice je potřeba psychologické/psychoterapeutické vzdělání. Vhodná je též předchozí zkušenost s lidmi s duševním onemocněním, ale není to podmínkou. Výhodou je práce ve zkušeném týmu a možnost spolupráce s terapeuty dalších expresivních terapií, kteří zde působí. Vedle skupinových a individuálních terapií se může muzikoterapeut/-ka zapojit též do chodu stacionáře. K dispozici máme též příjemné pracovní zázemí s dobrým vybavením kvalitními hudebními nástroji.
 
Zájemci se mohou ozvat na tento e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

14.11.2018

jak najít muzikoterapeuta/muzikoterapeutku?
 
Jaká je naše představa? 
Pravidelné setkávání dospělých s hudbou, lidovou a někdy i alternativní /silové písně, hudební nástroje a alternativní hudební nástroje/. Rozhodně nejde o sbor či vystoupení, spíše o zážitek, relaxaci a propojení osob, které třeba nemají hudební zvuk, ale přesto mají hudbu a třeba i rytmus rády.
Kde: Slaný 
Organizuje MATYLDA Slaný jako muzikoterapii nebo DDM Ostrov jako volnočasovou aktivitu, dle dohody 
Romana Horová
--
tel.: 776 661 362
www.matyldaslany.cz