Skočdopolová Renata Mgr.

Kvalifikace: Pedagogická fakulta UK, obor hudební výchova - český jazyk; Filozofická fakulta, psychologie jednooborová - zaměření na klinickou psychologii; Psychoterapeutický výcvik SUR s větším podílem neverbálních technik (vedoucí: J. Vodňanská a J. Pfeiffer) - sebezkušenostní část; Seminář s muzikoterapií s J. J. Morenem (Fokus Praha); Cyklus muzikoterapeutických setkání s M. Stejskalovou (Motol Praha); I. Cyklus muzikoterapie (12/2015) s Markétou Gerlichovou (Masná Praha)

Působnost místní: aktuálně v Rehabilitačním ústavu Kladruby u Vlašimi - psycholožka

Působnost odborná: skupinová muzikoterapie aktivní i receptivní, ale spíše aktivní, relaxační, společná hra na nástroje, zpěv, interaktivní aktivity, rehabilitační prvky, hra na klávesy, příčnou flétnu, bicí nástroje

Cílová skupina: pacienti po CMP s potížemi v hybnosti končetin, s řečovými poruchami, se spinálním postižením, s potížemi v sebeprezentaci, se sebevyjádřením, s potížemi s následkem stresu, neschopní relaxace a uvolnění, aj.

Jazyk: česky, méně zdatně anglicky, mizivě rusky

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (pracovní: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Telefon: 603 460 594

Additional Info

  • Místní působnost: Středočeský kraj
  • Cílová skupina: Handicapované osoby, Osoby se specifickými potřebami, Osoby s poruchami komunikace a soustředění, Osoby s potížemi v oblasti zvládání stresu a zátěže
  • Věkové zaměření: neuvedeno