Přinášíme vám workshop, který vám prožitkovou formou umožní nahlédnout do muzikoterapické praxe u několika českých muzikoterapeutů. Dozvíte se vše podstatné o jejich metodách i o aplikaci v praxi. Workshop je vhodný pro pedagogy, hudebníky, psychology, studenty humanitních oborů, ale též pro běžné zájemce. Absolvent workshopu obdrží na konci certifikát o absolvování. Těšíme se na vás!

  • Petr Broniš
  • Mgr. Lenka Komendová
  • Mgr. Zuzana Ouředníčková
  • Mgr. Barbora Slabyhoudová
  • Mgr. Vendula Zemanová

Garance kurzu: Kurz je garantován Muzikoterapeutickou asociací České republiky (CZMTA).

Místo a čas konání: Praha (v prostorách Jedličkova ústavu v Praze na Vyšehradě). V sobotu od 9.00 do 19:00 hodin, v neděli od 8:30 do 14:30. 

Cena kurzu: 2 400,- Kč (cena pro členy CZMTA 2 200,- Kč)

Způsob přihlášení a platby: Přihlaste se prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Dále uhraďte zálohu na kurz ve výši 1.000,- Kč na účet: 2101201695 kód banky: 2010, variabilní symbol: 2019111. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a slovo kurz. Až poté vám bude místo na kurzu rezervováno, zbytek platby se bude provádět na místě (individuální domluva ohledně způsobu platby a fakturace je možná). Kapacita účastníků kurzu je omezena!

Storno podmínky: Při odhlášení dříve než 10 dní (včetně) před začátkem kurzu se záloha vrací v plné výši. Při odhlášení 10 dní - 3 dny (včetně) před začátkem kurzu se účtuje poplatek 500,- Kč nebo je za sebe možné poslat náhradu. Při odhlášení méně než tři dny před začátkem kurzu se záloha nevrací, je možné za sebe poslat náhradu.