Výzva k účasti:

srdečně Vás zveme k podpoře a osvětě muzikoterapie prostřednictvím aktivit v souvislosti se 4. Evropským dnem muzikoterapie, který vyhlašuje Evropská muzikoterapeutická konfederace (EMTC) a který je stanoven na 15. listopadu 2017. Aktivity mohou být realizovány v týdnu před nebo po tomto dni.

Téma: Poslechni si svůj hlas (Hearing your voice)

Téma se týká možností muzikoterapie podpořit hlas, vyjádření, každého člověka.

Zasíláme Vám pozvánku, abyste se přidali, aby zazněl i Váš hlas.

Jako muzikoterapeuté chceme ukázat sílu hudby ve spojení s pomocí lidem, více na: http://www.musictherapyday.com/what

Můžete uspořádat den otevřených dveří, workshop, konferenci, koncert...

Organizátoři vyzývají každou zemi, aby poslala alespoň jeden nebo více krátkých filmů (jen 20 sekund!) jako reklamu pro tento den (filmy lze posílat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Filmy budou zveřejněny na webových stránkách a šířeny přes Facebook a Twitter.

TÉMA SONG 'Slyšení tvého hlasu', ke stažení: http://www.musictherapyday.com/downloads. Můžete si stáhnout texty a akordy.

Pokud máte zájem zorganizovat akci k Evropskému dni muzikoterapie, zašlete následující informace o vaší aktivitě zástupci EMTC za Českou republiku Markétě Gerlichové na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Seznam je zveřejněn na http://www.europeanmusictherapyday.com/activities/33-czech-republic.

Ti, kteří chtějí pořádat akci ve spolupráci s CZMTA, prosím zašlete svůj návrh do 6. října 2017, aby Váš příspěvek stačila schválit Rada CZMTA, která zasedne dne 9. října. Ostatní zašlete své příspěvky do 15. 10. 2017. Na později zaslané příspěvky nebude brán zřetel.

Nutné informace o vašem příspěvku k Evropskému dni muzikoterapie:

1. Přesná adresa místa, kde se bude vaše akce konat
2. Jméno organizátora, zodpovědné osoby (ev. web. stránky)
3. Název akce
4. Plakátek k akci