Lektoři: Mgr. Jana Fojtíčková a Tamara Císařová, Mgr. Lenka Kružíková, Mgr. Zuzana Ouředníčková a Mgr. Anna Neuwirthová, Ph.D., Mgr. Tomáš Procházka, Petr Vysočan

Anotace: Přinášíme vám workshop, který vám prožitkovou formou umožní nahlédnout do tajů muzikoterapie u pěti českých muzikoterapeutů. Dozvíte se vše podstatné o jejich metodách i o aplikaci v praxi. Workshop je vhodný pro pedagogy, hudebníky, psychology, studenty humanitních oborů, ale též pro běžné zájemce. Absolvent workshopu obdrží na konci certifikát o absolvování. Těšíme se na vás!

Garance kurzu: kurz je garantován Muzikoterapeutickou asociací České republiky (CZMTA).

Místo a čas konání: v prostorách Integrační mateřské školy Sulanského (Sulanského 693, Praha - Háje, cca 3 minuty od stanice metra Háje). V sobotu od 9.00 do 19:00 hodin, v neděli od 8:30 do 14:30.

Cena kurzu: 2 400,- Kč (cena pro členy CZMTA 2 200,- Kč)

Způsob přihlášení a platby: Přihlaste se prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Dále uhraďte zálohu na kurz ve výši 1.000,- Kč na účet: 2840119329 kód banky: 0800, variabilní symbol: 2017111. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a slovo kurz. Až poté vám bude místo na kurzu rezervováno, zbytek platby se bude provádět na místě (individuální domluva ohledně způsobu platby a fakturace je možná). Kapacita účastníků kurzu je omezena!

Storno podmínky: při odhlášení dříve než 10 dní (včetně) před začátkem kurzu se záloha vrací v plné výši. Při odhlášení měně než 10 dní před začátkem kurzu se účtuje poplatek 500,- Kč nebo je za sebe možné poslat náhradu.

ZBÝVAJÍ POSLEDNÍ DVĚ MÍSTA