Přinášíme vám workshop, který vám prožitkovou formou umožní nahlédnout do muzikoterapické praxe u pěti českých muzikoterapeutů. Dozvíte se vše podstatné o jejich metodách i o aplikaci v praxi. Workshop je vhodný pro pedagogy, hudebníky, psychology, studenty humanitních oborů, ale též pro běžné zájemce. Absolvent workshopu obdrží na konci certifikát o absolvování. Těšíme se na vás!

Program:

Zatím dolaďujeme, ale pravděpodobně se můžete těšit na následující:

  • Muzikoterapie hravě a vesele s propojením konceptu snoezelen.

  • Postavení písní v muzikoterapii dle Schwartzové. Kontaktní písně.

  • Muzikofiletika a muzikoterapie, muzikofiletické pohádky.

    a další.

Garance kurzu: Kurz je garantován Muzikoterapeutickou asociací České republiky (CZMTA).

Místo a čas konání: Studio TLUKOT, Novobranská 4, Brno

Cena kurzu: 2 400,- Kč = 95 EUR (cena pro členy CZMTA 2 200,- Kč = 86 EUR)

Způsob přihlášení a platby: Přihlaste se prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Dále uhraďte zálohu na kurz ve výši 1.000,- Kč na účet: 2101201695 kód banky: 2010, variabilní symbol: 2020111. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a slovo kurz. Až poté vám bude místo na kurzu rezervováno. Zbytek platby bude účtován těsně před konáním kurzu. Kapacita účastníků kurzu je omezena!

Storno podmínky: Při odhlášení dříve než 10 dní (včetně) před začátkem kurzu se záloha vrací v plné výši. Při odhlášení 10 dní - 3 dny (včetně) před začátkem kurzu se účtuje poplatek 500,- Kč nebo je za sebe možné poslat náhradu. Při odhlášení méně než tři dny před začátkem kurzu se záloha nevrací, je možné za sebe poslat náhradu.