Přinášíme vám workshop, který vám prožitkovou formou umožní nahlédnout do muzikoterapické praxe u pěti českých muzikoterapeutů. Dozvíte se vše podstatné o jejich metodách i o aplikaci v praxi. Workshop je vhodný pro pedagogy, hudebníky, psychology, studenty humanitních oborů, ale též pro běžné zájemce. Absolvent workshopu obdrží na konci certifikát o absolvování. Těšíme se na vás!

Program: 

Mgr. Dana Pšeničková

Muzikoterapie hravě a vesele v konceptu Snoezelen s propojením se všemi smysly a třeba i smyslem pro rovnováhu. Tématicky zaměřené, netradiční interaktivní pomůcky a nástroje propojené s písničkami k tématu.

Mgr. Lenka Kružíková, PhD.

Písně v muzikoterapii

Workshop nabídne, jakým způsobem přemýšlet nad hudbou a písněmi pro klienty s ohledem na jejich potřeby a stanovené muzikoterapeutické cíle. Kontakt a rituály v muzikoterapii jsou důležitými momenty v terapeutickém procesu, proto se budeme soustředit na kontaktní písně a bezpečný prostor pro rituální části setkání.

Mgr. Zdeněk Vilímek

Přinese muzikoterapii zaměřenou na komunikační a sociální dovednosti nebo ochutnávku vibroakustického lůžka a sdílení praxe a výzkumu o vlivu a působení vibrací.

Mgr. Tomáš Vacek

Podíváme se na muzikoterapii z perspektivy Daseinsanalýzy, popovídáme si o hudbě v terapeutickém procesu a budeme se věnovat i práci ve skupinách. 

Pavel Jasanský

Muzikoterapeutické a dramaterapeutické techniky pro žáky základních škol.

Garance kurzu: Kurz je garantován Muzikoterapeutickou asociací České republiky (CZMTA).

Místo a čas konání: Studio TLUKOT, Novobranská 4, Brno, sobota začátek v 9:00 hod konec v 19:00 hod, neděle 8:30 hod - 15:00 hod

Cena kurzu: 2 800,- Kč = 107 EUR (cena pro členy CZMTA 2 200,- Kč = 85 EUR)

Způsob přihlášení a platby: Přihlaste se prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Dále uhraďte zálohu na kurz ve výši 1.000,- Kč na účet: 2101201695 kód banky: 2010, variabilní symbol: 2020111. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a slovo kurz. Až poté vám bude místo na kurzu rezervováno. Zbytek platby bude účtován těsně před konáním kurzu. Kapacita účastníků kurzu je omezena!

Storno podmínky: Při odhlášení dříve než 10 dní (včetně) před začátkem kurzu se záloha vrací v plné výši. Při odhlášení 10 dní - 3 dny (včetně) před začátkem kurzu se účtuje poplatek 500,- Kč nebo je za sebe možné poslat náhradu. Při odhlášení méně než tři dny před začátkem kurzu se záloha nevrací, je možné za sebe poslat náhradu.